• Kiermasz Charytatywny

• 14.11.2023 21:11

• KIERMASZ CHARYTATYWNY

Dnia 19 października  2023 r.  w Naszej szkole odbył się kiermasz charytatywny zorganizowany dla Pani Katarzny Grzędowskiej. Podczas kiermaszu ciast przygotowanych przez uczniów z rodzicami udało się Nam zebrać 2200 zł. Środki te zostały przekazane do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Długołęce z przeznaczeniem na operację ratującą życie Kasi - mieszkanki Długołęki.

Charytatywny kiermasz spotkał się z dużym zainteresowaniemi zaangażowaniem!

Serdecznie dziękujemy za Wasze otwarte serca, wykonanie przepysznych ciast, babeczek oraz innych słodkości oraz udział w kiermaszu.

Kamila Kędzierska, Justyna Miklas
        • AKADEMIA - Narodowe Święto Niepodległości

• 02.01.2024 20:42
        • Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada, to ważna data w naszej polskiej historii. Obchodzone jest corocznie dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli. Przypadająca w tym roku 105. rocznica obchodzona była w naszej szkole jak zwykle wyjątkowo.
        • PASOWANIE NA UCZNIA

• 09.11.2023 22:21
        • 11.10 2023r w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. 114 dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowywało się do tego ważnego wydarzenia. W obecności licznie zgromadzonych gości, dzieci z klas pierwszych zaprezentowały swoje zdolności artystyczne.
        • Dzień Uśmiechu

• 24.11.2023 16:56

• Radosne święto Uśmiechu, zainicjowane w 1999 r. przypada każdego roku  w pierwszy piątek października. Pomysłodawcą Dnia Uśmiechu był Harvey Ball, twórca znanego na całym świecie znaczka uśmiechniętej buźki na żółtym tle 🙂. Symbol ten przedstawia dokładnie to, co pragniemy widzieć u innych ludzi.
        • Euroweek - warsztaty z języka angielskiego

• 09.11.2023 22:13
        • Na początku września 2023 uczniowie z klas siódmych uczestniczyli w 5-dniowych warsztatach językowych "Euroweek" w Długopolu Zdrój. Euroweek jest programem edukacyjnym dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, który ma na celu doskonalenie umiejętności komunikacji w j. angielskim.