• Świetlica Szkolna – Miejsce Rozwoju, Kreatywności i Zabawy

• 15.04.2024 22:17
        • Świetlica szkolna jest sercem naszej szkoły – miejscem, gdzie uczniowie mogą nie tylko bezpiecznie spędzać wolny czas, ale również rozwijać swoje pasje i talenty. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli świetlica oferuje szereg fascynujących warsztatów, konkursów oraz występów, które inspirują i rozwijają kreatywność naszych uczniów.
        • Projekt „Świetliczaki na tropie przysłów".

• 07.12.2023 16:19
        • W roku szkolnym 2023/2024 nasza świetlica bierze udział w  IV edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego pt.: „Akademia Świetlicowa. Świetliczaki na tropie przysłów". Projekt składa się z 30 zadań z podanego zestawu. Zadaniem uczestników jest wykonanie co najmniej 12 zadań, w których trzeba wyjaśnić znaczenie przysłowia.
        • Warsztaty dyniowe .

• 13.11.2023 22:27
        • W ubiegłym tygodniu na zajęciach świetlicowych zorganizowane zostały kolejne warsztaty z cyklu jesienne inspiracje.
          Dynia to królowa jesieni. Jest smaczna, zdrowa i dekoracyjna. Może zamienić się w bajkową kretę ale również lampion a nawet głowę. Wszystko zależy od Naszej wyobraźni. Każdy z uczestników warsztatów dyniowych otrzymał  swoją dynię i dostęp do materiałów plastycznych, za sprawą których, pod okiem wychowawców świetlicy, wyczarował takie piękne okazy - fotorelacja poniżej.
        • Jesienna sceneria na świetlicy.

• 13.11.2023 22:19
        • Wychowankowie naszej świetlicy z radością celebrują Jesień. Z dumą prezentujemy naszą świetlicę szkolną, gdzie zobaczyć można piękną, jesienną dekorację wykonaną przez dzieci podczas zajęć plastycznych. Uczniowie pod okiem wychowawców świetlicy wykonali kolorowe listki, które zdobią przestrzenne drzewo wykonane z pomalowanego na brązowo papieru. Zaangażowanie dzieci podczas zajęć oddaje ich wrażliwość na piękno otaczającej przyrody. Samodzielnie wykonana dekoracja pozwala nam miło spędzić czas i wprowadza do świetlicy pogodną atmosferę.
        • Zajęcia świetlicowe - jesienne inspiracje część pierwsza

• 22.10.2023 16:13
        • Jesień już na dobre rozgościła się wokół nas – w sadzie, w parku, w lesie a nawet w naszej świetlicy. Świetlicowa jesień jest kolorowa i piękna. Inspiracji do wystroju i prac plastycznych szukaliśmy wszędzie. Samodzielnie wykonane ozdoby pozwalają nam spędzić miło czas i wprowadzić do świetlicy ciepłą, pogodną atmosferę.
          Życzymy
          Pogodnej, złotej jesieni…