• Szkolne Koło Dziennikarskie "Horyzont"

Koło Dziennikarskie "Horyzont"
      • Miło nam Was powitać  !!

• Witajcie w nowym roku!

Szkolne Koło Dziennikarskie Horyzont : Poznaj nas, kliknij koniecznie w link poniżej !!!!!

• Szkolne Koło Dziennikarskie Horyzont

• 18.02.2024 21:44
        • Z tej strony Szkolne Koło Dziennikarskie Horyzont w składzie: Nina Gotowczyc,  Julia Łukasiewicz, Pola Szmul, Anna Dzięgielewska, Pola Jasicka, Dominik Ostafin, Franciszek Ptak,  Ktystian Ćwik, Wiktor Zbik wraz z opiekunką koła, panią Anną Lobką-Pietras.
        • „Co w mądrej głowie piszczy?”

• 07.12.2023 16:24
        • Witam. Nazywam się Nina Gotowczyc i jestem uczennicą klasy 8b. Dziś przeprowadzę wywiad z Panią Dorotą Słomką – nauczycielką WOS-u i historii.
        •    "Poezja i dobroć...zmieniają świat"
        • "Poezja i dobroć...zmieniają świat"

• 18.02.2024 21:30
        •  Wywiad, który przeprowadziliśmy z Panią Anną Lobką-Pietras, polonistką naszej szkoły, autorką scenariuszy przedstawień i musicali, zaangażowaną w działania kulturalne organizowane na terenie naszej szkoły i gminy, laureatką Nagrody Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.
          Jakub Gidziński, Mateusz Stefanowski, uczniowie klasy 8 b