• Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

• 19.06.2023 21:52
        • Szanowni Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele!

Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Długolece! To niezwykłe wydarzenie odbędzie się w dniu 23.06.2023 r.  w naszej nowej sali gimnastycznej.

• Lekcja z cyklu –  spotkania z inspirującymi osobami.
        • Lekcja z cyklu – spotkania z inspirującymi osobami.

• 19.06.2023 22:09
        • Co wspólnego mają książki z rowerem? 😊

W poniedziałek 29 maja 2023r., w ramach promocji czytelnictwa, propagowania zdrowego trybu życia  i spotkań z niezwykłymi osobami, naszą szkołę odwiedził wyjątkowy człowiek, Staszek Król, który spotkał się z  uczniami klasy 6a, 6b i 5a oraz przybliżył projekt Oleśnica Bajk Stajl, a także  opowiedział o BOOKWORMIE – trójkołowym rowerze.
          Oleśnica Bajk Stajl to grupa osób, która postanowiła połączyć swoje różne pasje w jedną. Wśród nich są miłośnicy sportu, kultury, mody oraz fotografii, a wszystkich łączy miłość do spędzania czasu z rowerem.

• Szczepienie przeciwko HPV

• 12.06.2023 09:28
        • Szczepienie przeciwko HPV - Ważny krok w ochronie zdrowia

W dzisiejszych czasach zdrowie staje się coraz bardziej wartościowym dobrem, o którym warto dbać. Jednym z kluczowych kroków w zapobieganiu poważnym chorobom związanym z wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) jest szczepienie. Warto zwrócić uwagę na szczepienie przeciwko HPV, które odgrywa istotną rolę w ochronie naszego zdrowia, zwłaszcza w kontekście przyszłych problemów zdrowotnych związanych      z tym wirusem.

• Ratownicy z klasy 1A

• 02.06.2023 11:28
        • Witajcie drodzy czytelnicy!

Chcielibyśmy podzielić się z Wami niezwykłą lekcją, która odbyła się w klasie 1A. Mieliśmy okazję uczestniczyć ,lekcji pierwszej  pomocy, która wprowadziła nas w świat solidarności i współpracy. Dziś podzielimy się z Wami  w krótkim filmiku naszymi wrażeniami i tym, czego nauczyliśmy się podczas tego wyjątkowego spotkania.
          Zapraszamy na film.

• Hydropolis

• 22.05.2023 23:15
        • W czwartek 27 kwietnia 2023r. dzięki współpracy Gminy Długołęka i Stowarzyszenia Aglomeracja Wrocławska, uczniowie klas Vabc i VIb wzięli udział w nowym projekcie edukacyjnym