• Oferta ubezpieczenia NNW w TU Compensa SA na rok 2022/2023

• Szanowni Rodzice,

Na rok szkolny 2022/2023 Rada Rodziców naszej szkoły wybrała ofertę grupowego ubezpieczenia NNW uczniów w Compensa TU SA.

Do grupowej umowy ubezpieczenia NNW będzie można przystąpić wyłącznie online.
          Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę https://szkola.compensa.pl, wpisując hasło, podane Państwu przez librusa. (kod aktywacyjny wygenerowany jest wyłącznie dla dzieci uczęszczających do naszej Placówki).

Do wyboru są IV Warianty ubezpieczenia: A,B,C, D.
          W zakładce Niezbędne dokumenty znajdziecie Państwo m.in. OWU NNW Szkolne, Kartę Produktu oraz Formularz zgłoszenia szkody.

Umowa grupowego ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży zawarta jest na okres: 01.09.2022 - 31.08.2023
          Ostateczny termin przystąpienia do umowy ubezpieczenia ( opłacenie składki ) do dnia 28.10.2022.
          Po tym terminie nie będzie można zalogować się już do systemu.
          Każdy z Państwa po wypełnieniu krótkiego formularza online i opłaceniu składki w systemie PayU dostanie na maila certyfikat potwierdzający przystąpienie do grupowej umowy ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży.

W załączeniu:
          1. Oferta ubezpieczenia NNW w TU Compensa SA na rok 2022/2023
          2. Instrukcja Obsługi dla Rodzica - ścieżka zawarcia umowy ubezpieczenia online
          3. OWU NNW Szkolne Compensa
          4. Karta Informacyjna Produktu NNW Szkolne

Osoba do kontaktu - Pani Marzena Siębab, tel kom. 501-109-139, adres email: biuro@ascobrokers.pl

1._TU_COMPENSA_-_oferta_-_grupowe_NNW_Szkolne_2022-2023.pdf

2._Instrukcja_Obslugi_Online_-_sciezka_zakupu_polisy_dla_Rodzica.pdf