• „I nadszedł ten długo wyczekiwany czas …”

• 24.06.2022 14:21
        • Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Długołęce.
           I nadszedł ten długo wyczekiwany czas radości i wolności. Czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy – wakacje! 24 czerwca 2022 r. o  godzinie  9:30 rozpoczęło się zakończenie Roku Szkolnego w Szkole Podstawowej  w Długołęce. Jako pierwsi swój rok szkolny zakończyli uczniowie klas i – III , a zaraz po nich ich starsi koledzy z klas IV-VIII.
        • Bartosz - Nasz mistrz z TATAMI.

• 15.06.2022 17:10
        • Już od wielu lat w naszej szkole funkcionuje szkolna sekcja Judo. Treningi  prowadzi wybitny trener judo Pan Maciej Kostrzewa. Na zajęcia uczęszczają dzieci i młodzież z naszej szkoły, którzy pod okiem czujnego trenara osiągają sukcesy lokalne i ogólnopolskie.

• Sportowe podsumowanie Roku Szkolnego.

• 15.06.2022 17:44
        • Zawody sportowe w roku szkolnym 2021/2022 odbywały się zgodnie              z kalendarzem Szkolnego Związku Sportowego Dolny Śląsk.
          • IMS - Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2007-2008)
          • ID – Igrzyska Dzieci (2009 i młodsi).
          Uczniowie z wieloma sukcesami reprezentowali naszą szkołę w zawodach sportowych na szczeblu gminnym, powiatowym oraz wojewódzkim (strefa wrocławska).
          Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych:
        • Dzień Dziecka u Kaprala Pilota

• 08.06.2022 23:45
        •

W Dzień Dziecka nasza wychowawczyni Pani Ania Lobka-Pietras zorganizowała naszej klasie VIIa cudowną wycieczkę. Spędziliśmy ją ze starszym panem Leszkiem Maliszewskim, którego poznaliśmy w IV klasie. Więc wybraliśmy się do Bykowa, bo tam właśnie mieszka Kapral Pilot - to pseudonim Pana Leszka z Armii Krajowej, w której walczył od szesnastego roku życia.