• Program "Razem łatwiej"

• 19.01.2024 10:16
        • Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego prowadzi program pn. „Program polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki zaburzeń psychicznych, w tym depresji oraz zapobiegania samobójstwom dla dzieci i młodzieży na terenie województwa dolnośląskiego".
        • 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

• 19.01.2024 10:02
        • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Długołęce wspiera WOŚP we współpracy ze Sztabem w Gminie Długołęka!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania
          i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.
        • II Mikołajkowy Rejs do Przylądka Nadzei.

• 12.12.2023 11:12
        • Mamy przyjemność podzielić się z Wami radosną wiadomością z "II Mikołajkowego Rejsu do Przylądka Nadziei", który odbył się w naszej szkole. Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu wszystkich uczestników, udało się zorganizować niezapomniane wydarzenie, a także zebrać imponującą kwotę 4000 zł na cele charytatywne.
        • Do Hymnu

• 02.01.2024 20:39
        • Dnia 7 listopada, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych, o wymownym dla nas tytule –  „Do Hymnu”. To niezwykłe wydarzenie było prawdziwym hołdem dla patriotyzmu.