• Historia Biblii

• 06.06.2022 23:18
        • Zespół Szkolno Przedszkolny w Długołęce oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Długołęce.
          Zapraszają na wystawę pt. Historia Biblii.
        • Z Długołęki do Warszawy

• 06.06.2022 23:52
        • Sejm Dzieci i Młodzieży jest projektem edukacyjnym realizowanym przez Kancelarię Sejmu. Współorganizatorami tego wydarzenia są Ministerstwo Edukacji Narodowej, Instytut Pamięci Narodowej, Ośrodek Rozwoju Edukacji. Ogólnopolski Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich.
        • Poznaj Polskę- wycieczka klas drugich i trzecich

• 26.05.2022 23:24
        • Klasy trzecie i drugie miały wspaniałą możliwość uczestniczenia w wiosennej wyprawie, która zrealizowana była w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki: „Poznaj Polskę”. Program ten dofinansowany został ze środków budżetu państwa.
        • Z wizytą w Parlamencie Europejskim w Brukseli!

• 26.05.2022 08:41
        • Unia Europejska w naszej szkole

W naszej szkole od kilku lat odbywają się konkursy o Unii Europejskiej organizowane przez Annę Zagórską – nauczycielkę wiedzy o społeczeństwie. Corocznie patronat nad konkursem obejmuje Wójt Gminy Długołęka Wojciech Błoński.

Laureaci konkursu "Historia i współczesność Unii Europejskiej", który odbył się w 2020 roku, otrzymali niezwykłą nagrodę – wyjazd do Brukseli - którą ufundował europoseł Jarosław Duda.  Niestety, z powodu pandemii wyjazd nie mógł się odbyć.