• Dzień Uśmiechu

• 24.11.2023 16:56

• Radosne święto Uśmiechu, zainicjowane w 1999 r. przypada każdego roku  w pierwszy piątek października. Pomysłodawcą Dnia Uśmiechu był Harvey Ball, twórca znanego na całym świecie znaczka uśmiechniętej buźki na żółtym tle 🙂. Symbol ten przedstawia dokładnie to, co pragniemy widzieć u innych ludzi.
      • Z okazji Światowego Dnia Uśmiechu w Naszej Szkole pojawił się „Fotokącik Uśmiechu”, czyli nic innego jak Fotobudka ze śmiesznymi rekwizytami. Była to doskonała okazja, aby zrobić zabawne zdjęcia z przyjaciółmi i nauczycielami. Wesołe akcesoria, wywołały wiele radości wśród dzieci. Zresztą, sami zobaczcie! Zapraszam do galerii zdjęć!

Dodatkowo, osoby posiadające żółty element garderoby, otrzymywały od Samorządu Uczniowskiego- uśmiech w postaci naklejki.

Szczególne podziękowania dla pani Anny Sowizdrzał za wykonanie cudownego Fotokącika! Dziękujemy za wspólną zabawę i nie zapominajmy o uśmiechu na co dzień!

Wydarzenie przygotowali: Kamila Kędzierska, Anna Sowizdrzał, Wioletta Gębka, Joanna Misiak.

Serdecznie zapraszamy do kolejnych akcji - Kamila Kędzierska