• Witamy na naszej stronie

• Nasze przedszkole.

• Nasze przedszkole szczyci się tym, że ma tak znamienitego patrona, jakim jest Jan Paweł II. Dokonując wyboru patrona przed kilkoma laty, kierowaliśmy się faktem, że Jan Paweł II jest niekwestionowanym autorytetem w dzisiejszym  świecie. W oparciu o prawdy głoszone przez naszego Wielkiego Polaka wychowujemy młodego człowieka, który jest: kulturalny, komunikatywny, uczciwy, odpowiedzialny, świadomy siebie, życzliwy, ciekawy świata.

Kształtując naszych młodych absolwentów, staramy się uwrażliwiać ich na potrzeby drugiego człowieka. Wyrazem tego są liczne kiermasze charytatywne, odbywające się na terenie naszego przedszkola.

W przedszkolu funkcjonuje obecnie 16 oddziałów. Tworzymy przyjazne dzieciom przedszkole, w którym panuje rodzinna atmosfera zabawy i aktywności edukacyjnej. Kreujemy  pozytywną aurę, by zapewnić dzieciom jak najlepsze warunki do wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji. Pragniemy, aby nasze przedszkolaki wyrosły na osoby wesołe, twórcze, samodzielne i odpowiedzialne. Atrakcyjny program dydaktyczny pozwoli im na rozbudzenie zainteresowań oraz  ciekawości świata.

• Oddziały

• W przedszkolu funkcjonuje obecnie 15 oddziałów. Tworzymy przyjazne dzieciom przedszkole, w którym panuje rodzinna atmosfera zabawy i aktywności edukacyjnej. Kreujemy  pozytywną aurę, by zapewnić dzieciom jak najlepsze warunki do wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji. Pragniemy, aby nasze przedszkolaki wyrosły na osoby wesołe, twórcze, samodzielne i odpowiedzialne. Atrakcyjny program dydaktyczny pozwoli im na rozbudzenie zainteresowań oraz  ciekawości świata.

GWARANTUJEMY NIEZAPOMNIANĄ ZABAWĘ

I CIEKAWE ZAJĘCIA EDUKACYJNE !!!

• W ramach pobytu dziecka zapewniamy:

• - całodzienną opiekę pedagogiczną w godzinach: 6.30 – 17.00 dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat,

- realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego zgodnie z zaleceniami MEN,

- 3 posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek),

- ciekawą ofertę zajęć dodatkowych: język angielski, rytmika, religia, zajęcia logopedyczne oraz korekcyjne.