• Euroweek - warsztaty z języka angielskiego

• 09.11.2023 22:13
      • Na początku września 2023 uczniowie z klas siódmych uczestniczyli w 5-dniowych warsztatach językowych "Euroweek" w Długopolu Zdrój. Euroweek jest programem edukacyjnym dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, który ma na celu doskonalenie umiejętności komunikacji w j. angielskim.

• Zajęcia  w formie warsztatów, gier i praktycznych ćwiczeń w j. angielskim były prowadzone przez szkoleniowców z różnych stron świata. Uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach przygotowanych przez trenerów z Peru, Kolumbii, Bangladeszu, Kirgistanu i Gruzji.  Oprócz rozwijania swoich zdolności językowych,  uczniowie mieli również możliwość poznania innych kultur.  Szkoleniowcy prezentowali swoje kraje opowiadając o swojej historii, kulturze i tradycjach.  Zajęcia odbywały się nie tylko w ośrodku, ale również na świeżym powietrzu - w parku zdrojowym.  Siódmoklasiści mieli również możliwość  pospacerowania po uzdrowisku, spróbowania wody zdrojowej oraz  uprawiania sportu. Uczniowie świetnie się bawili podczas warsztatów, rozwijali swoje talenty językowe i podejmowali nowe wyzwania.

Agnieszka Seifert-Szafrańska  i  Justyna Stachowiak-Lutkiewicz