• 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

• 19.01.2024 10:02
      • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Długołęce wspiera WOŚP we współpracy ze Sztabem w Gminie Długołęka!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania
        i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

•

W dniach od 8 do 12 stycznia 2024 roku w naszej szkole odbyła się zbiórka pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). Kulminacyjnym punktem akcji był kiermasz zorganizowany 12 stycznia, na którym wolontariusze oferowali różnorodne artykuły, takie jak ciasta, babeczki, smakołyki oraz ręcznie wykonane przez uczniów biżuterię i zakładki do książek. Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a dzięki szybkiej sprzedaży artykułów udało się zebrać łącznie 2311,05 zł, co stanowiło znaczący wkład do naszej zbiórki dla WOŚP.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczniom, rodzicom oraz członkom Szkolnego Klubu Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego. Bez waszego zaangażowania i wsparcia przeprowadzenie tej akcji w szkole byłoby niemożliwe. Wasz entuzjazm i gotowość do pomocy zrobiły na nas ogromne wrażenie i przyczyniły się do sukcesu naszej inicjatywy. Dziękujemy za waszą hojność i zaangażowanie w tak ważną ogólnopolską akcję.

Koordynator Szkolnego Klubu Wolontariatu: Kamila Kędzierska
        Koordynator Samorządu Uczniowskiego: Katarzyna Bączkowska