• Dzień wiedzy o autyzmie.

• 17.05.2022 12:40
        • Corocznie, 2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie.

Dzień ustanowiony został przez przedstawicieli państw członkowskich Organizacji Narodów Zjednoczonych 21 stycznia 2008 roku. Jego głównym przesłaniem jest podnoszenie świadomości społeczeństwa o problemach osób zmagających się z tym schorzeniem.

• KONKURS OGÓLNOPOLSKI MÓL KSIĄŻKOWY I DOLNOŚLĄSKI BIAŁY KRUK

• 26.05.2022 09:21
        • KONKURS OGÓLNOPOLSKI "MÓL KSIĄŻKOWY I DOLNOŚLĄSKI "BIAŁY KRUK"
          "Dotyczy ogólnopolskiego konkursu świetlicowego pt. "Mól książkowy" i dolnośląskiego konkursu świetlicowego pt. "Biały kruk".
          Terminy zakończenia obu konkursów zostały wydłużone w trakcie ich trwania z ważnych powodów.
          • Rozstrzygnięcie konkursów odbędzie się w dniu 29.04.2022 roku; wyniki zostaną podane na stronie internetowej szkoły.
          • Wystawę zwycięskich prac będzie można obejrzeć na stronie internetowej szkoły po 29.04.2022 roku.
          Dziękujemy za wyrozumiałość.
          Organizatorzy konkursów. "

• Sejm Dzieci i Młodzieży

• 04.04.2022 20:53
        • Ruszyła kolejna edycja projektu Sejmu Dzieci i Młodzieży. Celem projektu jest kształtowanie postaw obywatelskich wśród młodzieży, upowszechnianie wiedzy na temat funkcjonowania polskiego Sejmu, a także aktywizacja młodych ludzi na rzecz lokalnego środowiska. Uczniowie biorący w tym roku udział w projekcie realizują następujące zadanie:  „Jakie ideały żołnierzy Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych przetrwały i odniosły zwycięstwo? Które z tych wartości są dla Ciebie ważne? Przedstaw na przykładzie wybranego bohatera lub bohaterki”.