• Witamy na naszej stronie

• Nasze przedszkole.

• Nasze przedszkole szczyci się tym, że ma tak znamienitego patrona, jakim jest Jan Paweł II. Dokonując wyboru patrona przed kilkoma laty, kierowaliśmy się faktem, że Jan Paweł II jest niekwestionowanym autorytetem w dzisiejszym  świecie. W oparciu o prawdy głoszone przez naszego Wielkiego Polaka wychowujemy młodego człowieka, który jest: kulturalny, komunikatywny, uczciwy, odpowiedzialny, świadomy siebie, życzliwy, ciekawy świata.

Kształtując naszych młodych absolwentów, staramy się uwrażliwiać ich na potrzeby drugiego człowieka. Wyrazem tego są liczne kiermasze charytatywne, odbywające się na terenie naszego przedszkola.

W przedszkolu funkcjonuje obecnie 16 oddziałów. Tworzymy przyjazne dzieciom przedszkole, w którym panuje rodzinna atmosfera zabawy i aktywności edukacyjnej. Kreujemy  pozytywną aurę, by zapewnić dzieciom jak najlepsze warunki do wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji. Pragniemy, aby nasze przedszkolaki wyrosły na osoby wesołe, twórcze, samodzielne i odpowiedzialne. Atrakcyjny program dydaktyczny pozwoli im na rozbudzenie zainteresowań oraz  ciekawości świata.

• Oddziały

• W przedszkolu funkcjonuje obecnie 15 oddziałów. Tworzymy przyjazne dzieciom przedszkole, w którym panuje rodzinna atmosfera zabawy i aktywności edukacyjnej. Kreujemy  pozytywną aurę, by zapewnić dzieciom jak najlepsze warunki do wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji. Pragniemy, aby nasze przedszkolaki wyrosły na osoby wesołe, twórcze, samodzielne i odpowiedzialne. Atrakcyjny program dydaktyczny pozwoli im na rozbudzenie zainteresowań oraz  ciekawości świata.

GWARANTUJEMY NIEZAPOMNIANĄ ZABAWĘ

I CIEKAWE ZAJĘCIA EDUKACYJNE !!!

• W ramach pobytu dziecka zapewniamy:

• - całodzienną opiekę pedagogiczną w godzinach: 6.30 – 17.00 dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat,

- realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego zgodnie z zaleceniami MEN,

- 3 posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek),

- ciekawą ofertę zajęć dodatkowych: język angielski, rytmika, religia, zajęcia logopedyczne oraz korekcyjne.

• UBEZPIECZENIE

• 17.09.2019 13:19
            • Szanowni Państwo,
              uprzejmie informuję, że w roku przedszkolnym 2019/2020 zostało wybrane przez Radę Rodziców Grupowe Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków dzieci w Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń SA Vienna Insurance Group w dwóch wariantach.

Ubezpieczenie NNW nie jest obowiązkowe. W związku z powyższym wszystkim Osobom zainteresowanym ubezpieczeniem dzieci przekazujemy następujące informacje:
              1. Płatność składki za ubezpieczenie NNW wyłącznie przelewem do dnia 11.10.2019 .
              2. Wpłat proszę dokonywać na konto bankowe pośrednika ubezpieczeniowego reprezentującego Przedszkole - ASCOBROKERS Marzena Siębab - brokera ubezpieczeniowego.
              3. WAŻNE!!!  Wybrane są dwa warianty ubezpieczenia z innymi składkami. Każda składka ma przyporządkowane osobne konto bankowe:
              a) składka 55 zł - suma ubezpieczenia podstawowa 37 000 zł - nr polisy 001028157 - 61116022020000000388232409
              b) składka 65 zł - suma ubezpieczenia podstawowa 46 000 zł - nr polisy 001030948 - 88116022020000000388807618
              4. WAŻNE !!! W tytule przelewu bardzo proszę wpisać: Imię i Nazwisko dziecka, Pesel lub Datę urodzenia oraz numer polisy.

1._Compensa_-_Przedszkole_w_Dlugolece_-_oferta_grupowego_ubezpieczenia_dzieci_od_NNW.pdf
            • INFORMACJE DLA RODZICÓW NA ROK SZKOLNY 2019/2020

• 17.09.2019 13:17

SZANOWNI RODZICE,

w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego informujemy, że listy z podziałem na grupy będą wywieszone w holu głównym przedszkola w dniu 30.08.2019r. o godz. 14.00.

Prosimy o przyprowadzanie dziecka do godz. 9.00.

Informujemy, że posiłki wydawane są w godz.:

śniadanie - 8.30 (gr. I - XIV)

- 9.00 (gr. XV - XVI)

obiad  -

• drugie danie  - 11.30 (gr. I - XIV)

- 12.00 (gr. XV - XVI)

• zupa - 14.00 (gr. I - XVI)

podwieczorek - 14.30 - 15.00 (gr. I -XVI)

Prosimy o dostarczenia dla dziecka w dniu 02.09.2019r. obuwia zmiennego, piżamy (dotyczy grup młodszych) oraz odzieży zmiennej. Wszystkie dostarczone części garderoby prosimy podpisać i pozostawić w szatni.

Ze względu na bezpieczeństwo i higienę uprasza się o wywołanie dziecka przez domofon oraz oczekiwanie na dziecko w holu na parterze przedszkola.

Osoby upoważnione do odbioru dziecka z przedszkola zobowiązane są do posiadania przy sobie dowodu osobistego.

Z poważaniem,

Dyrekcja Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Długołęce

• IV PRZERWA NA CZYTANIE

• 17.09.2019 12:39
            • DNIA 15.05.2019 W NASZYM PRZEDSZKOLU ODBYŁA SIĘ OGÓLNOPOLSKA AKCJA BICIA REKORDU W LICZBIE OSÓB CZYTAJACYCH NA PRZERWIE PT. "PRZERWA NA CZYTANIE".
            • Szanowni Rodzice.

• 26.04.2019 21:20
            • Przedszkole pracuje zgodnie z planem. W dniach 29.04., 30.04., 02.05. realizujemy zajęcia zgodnie z zapisami dokonanymi przed strajkiem. W razie potrzeb rodziców w wyżej wymienionych dniach przyjmiemy również dzieci, które wcześniej nie były zadeklarowane.

Informuję, że zgodnie z uchwałą Rady Rodziców w dniach 29.04., 30.04., 2.05. Szkoła Podstawowa w Długołęce organizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w świetlicy.

Od dnia 06.05.2019 będą odbywały się zajęcia dydaktyczne zgodnie z planem lekcji.

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom za zrozumienie trudnej sytuacji w naszej placówce podczas strajku.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Długołęce

Wojciech Ciemierzewski

• STRAJK NAUCZYCIELI

• 03.04.2019 17:53