Zespół Szkolno-Przedszkolny w Długołęce

 

Nawigacja

  • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

     

    UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO DLA UCZNIÓW KLAS IV-VI ODBĘDZIE SIĘ O GODZ. 8.30 W AULI SZKOŁY PODSTAWOWEJ.

    NATOMIST,DLA UCZNIÓW KLAS I-III O GODZ. 9.15 W HALI SPORTOWEJ.

    UCZNIOWIE KLAS PIERWSZYCH PROSZENI SĄ O PRZYBYCIE NA GODZ. 8.45 DO SWOICH SAL. NUMERY SAL BĘDĄ PODANE NA TABLICY OGŁOSZEŃ W SZKOLE.

     

     

    WYNIKI XIV SZKOLNYCH MISTRZOSTW W TABLICZCE MNOŻENIA

    KATEGORIA D-II

        I miejsce Magdalena Głowacka - klasa II a

        II miejsce Julia Kanclerska- klasa II b

        III miejsce Kinga Struś - klasa II b

    KATEGORIA C-II

        I miejsce Michał Teżyk - klasa II b

        II miejsce Adrian Kozak- klasa II b

        III miejsce Jakub Starmach - klasa II b

    KATEGORIA D-III

        I miejsce Mirella Wójcik – klasa III a

        II miejsce Oliwia Mrożek- klasa III b

        III miejsce Barbara Suwalska – klasa III b

    KATEGORIA C-III

        I miejsce Daniel Szczepanik – klasa III a

        II miejsce Maciej Roszak- klasa III a

        III miejsce Karol Janus – klasa III a

    KATEGORIA D-IV

        I miejsce Laura Kuźmińska - klasa IV c

        II miejsce Andżelika Wronkowska- klasa IV a

        III miejsce Olimpia Woźniak - klasa IV c

    KATEGORIA C-IV

    I miejsce Jakub Wosinek-  klasa IV a

    II miejsce Konrad Pisula- klasa IV a

    III miejsce Maciej Górski-  klasa IV c

     

     

     

     

  • Klasy I-III
    02.06.2014

    Moduł Klasy I-III został zmodyfikowany

  • Przedszkole
    27.11.2013

    Moduł Przedszkole został zmodyfikowany

  • O szkole
    16.02.2013 Moduł O szkole został zmodyfikowany
  • Przetarg na dostawę artykułów spożywczych
    21.12.2012

    Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Długołęce ogłasza przetarg nieograniczony na dostawę artykułów spożywczych.

    Dokumenty do pogrania: specyfikacja istotnych warunków zamówienia.pdf

     

     

  • ZWYCIĘZCY MIĘDZYKLASOWEGO TURNIEJU ORTOGRAFICZNEGO KLAS DRUGICH
    14.06.2012

    „Mistrz Ortografii

    II a- Jakub Wosinek

    II b- Szymon Kędracki

    IIc- Łukasz Tarkowski

       Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za zaangażowanie i udział w turnieju, a zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY!

     

  • 25.04.2012

    ZWYCIĘZCY KONKURSU PLASTYCZNEGO

    Z ELEMENTAMI JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS IV-VI

    „ZABYTKI LONDYNU"

    I MIEJSCE - Natalia Wronkowska i Wiktoria Matuszewska

    II MIEJSCE - Aleksandra Łukasiewicz

    III MIEJSCE - Kamila Florek

    Gratulujemy zwycięzcom!

  • "SZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ DLA UCZNIÓW KLAS I -III" ODBĘDZIE SIĘ 10 MAJA (CZWARTEK) O GODZINIE 14.00 W SALI NUMER 19. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

  • 30.03.2012

    LAURACI  SZKOLNEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO  DLA UCZNIÓW KLAS VI

    "Album o Wrocławiu/Długołęce

    I miejsce – Przemysław Ludkiewicz

    II miejsce – Justyna Gniłka

    III miejsce – Alicja Gunia i Marlena Krzak

    Wyróżnienie: Magdalena Ciosek i Aleksandra Łukasiewicz

    Dziękujemy  za udział wszystkim uczestnikom konkursu  i serdecznie gratulujemy zwycięzcom pomysłowości!

  • Zwycięzcy XII Szkolnych Mistrzostw w Tabliczce Mnożenia

    KATEGORIA D-II

    I miejsce- Maja Kutek kl. IIa

    II miejsce- Olimpia Woźniak kl. IIc

    III miejsce- Laura Kuźmińska kl. IIc

     

    KATEGORIA C-II

    I miejsce- Jakub Wosinek  kl. IIa

    II miejsce- Maciej Górski kl. IIc

    III miejsce-Konrad Pisula kl. IIa

     

    KATEGORIA D-III

    I miejsce- Maria Głowacka kl. IIIb

    II miejsce- Joanna Osłońska kl. IIIa

    III miejsce- Maria Skrobek kl. IIIa

    III miejsce- Anna Grzegorowska kl. IIIa

    KATEGORIA C-III

    I miejsce- Marcin Kozak kl. IIIa

    II miejsce-Wiktor Teżyk kl. IIIa

    III miesce- Maciej Kaliciński kl. IIIa

     

    KATEGORIA D-IV

    I miejsce- Patrycja Wiącek kl. IVa

    II miejsce- Natalia Wronkowska kl. IVb

    III miejsce- Aleksandra Osowska kl. IVa

     

    KATEGORIA C-IV

    I miejsce- Patryk Dyl kl. IVa

    II miejsce- Jakub Fita kl. IVb

     

     

    Zdobywcy złotego i srebrnego medalu wezmą udział w

    DOLNOŚLĄSKICH MISTRZOSTWACH W TABLICZCE MNOŻENIA, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W BRZEZIEJ ŁĄCE W DNIACH 20-21 KWIETNIA 2012R.

     

  • 01.03.2012

    NASI UCZNIOWIE W "SZÓSTYM GMINNYM KONKURSIE PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ W ŁOZINIE"

     

    Z radością informujemy, że nasza uczennica Julia Krasowska z klasy VIa zdobyła drugie miejsce w "Szóstym Gminnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Łozienie", natomiast Natalia Wronkowska z klasy IVb została wyróżniona. Reprezentanki naszej szkoły zostały wyłonione podczas "Szkolnego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej", który  odbył się w lutym.

    Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  • LAURACI „SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY

    O WIELKIEJ BRYTANII DLA UCZNIÓW KLAS VI

     

    I miejsce – Przemysław Ludkiewicz i Tomasz Ponitka (po 30 punktów)

    II miejsce – Magdalena Ciosek i Anna Głowacka (po 21 punktów)

    III miejsce – Mateusz Żurek (19 punktów)

     

    Dziękujemy  za udział wszystkim uczestnikom konkursu  i serdecznie gratulujemy zwycięzcom!