• Zabawy rodzinne - wspólna przygoda w wolnym czasie!

• 21.06.2023 19:29
        • Czas wakacyjnego odpoczynku to doskonała okazja, aby spędzić więcej czasu z rodzeństwem, rodzicami i innymi członkami rodziny. Pani Beta Zimoch , która jest w naszej szkole nauczycielem świetlicy proponuje Zestaw Zabaw rodzinnych.

• Zajęcia na świetlicy.

• 13.06.2023 23:25
        • Zajęcia w świetlicy szkolnej to niezwykle istotna i cenna część codziennego życia uczniów. Są one miejscem, gdzie dzieci mają możliwość spędzenia czasu po lekcjach w sposób konstruktywny i przyjemny. Świetlica szkolna to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, uczestniczyć w różnorodnych aktywnościach i tworzyć piękne wspomnienia.
        • Zajęcia świetlicowe.

• 08.01.2023 22:49
        • Podczas zajęć świetlicowcyh, dzieci wczuwały się w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia  poprzez improwizację jasełek.

• Spotkanie z policjantem.

• 13.06.2022 23:07
        • W świetlicy szkolnej  odbyło się spotkanie dla klas 1a i 1b z panem policjantem  Cezarym Gładykiem. W trakcie zajęć uczniowie poznali i utrwalili numery alarmowe, zasady zachowania się w kontaktach z obcymi, nauczyli się zasad bezpieczeństwa w szkole, w sieci oraz na drodze.

• Miniratownik

• 06.06.2022 23:57
        • W ramach kampanii społecznej MINIRATOWNIK gościła u nas pani Beata Napierała - dyplomowana pielęgniarka, ratowniczka medyczna ze Straży Miejskiej miasta Wrocławia. Nauczyła dzieci zasad udzielania I pomocy i stosowania defibrylatotra, utrwaliła z dziećmi numery alarmowe, przybliżyła dzieciom zawód Strażnika Miejskiego"