• Szkolne Koło Dziennikarskie "Horyzont"

Koło Dziennikarskie "Horyzont"
      • Miło nam Was powitać  !!

• Witajcie w nowym roku!

Szkolne Koło Dziennikarskie Horyzont : Poznaj nas, kliknij koniecznie w link poniżej !!!!!

• Szkolne Koło Dziennikarskie Horyzont

• 18.02.2024 21:44
      • Z tej strony Szkolne Koło Dziennikarskie Horyzont w składzie: Nina Gotowczyc,  Julia Łukasiewicz, Pola Szmul, Anna Dzięgielewska, Pola Jasicka, Dominik Ostafin, Franciszek Ptak,  Ktystian Ćwik, Wiktor Zbik wraz z opiekunką koła, panią Anną Lobką-Pietras.
      • Chcielibyśmy  zaprezentować Wam wszystkie media społecznościowe, na których znajdziecie informacje o naszej szkole.

Piszemy i nagrywamy już od jakiegoś czasu, wielką przyjemność sprawia nam dzielenie się z Wami - naszymi odbiorcami - relacjami z  wydarzeń, akcji, projektów.

Tworzymy  też informacje o ważnych sprawach naszej uczniowskiej społeczności, przeprowadzamy wywiady z nauczycielami, dyrekcją, a także „sondy korytarzowe”, filmy oraz artykuły popularnonaukowe.

Chcemy, by nasze materiały docierały do uczniów, rodziców, nauczycieli i przyjaciół naszej  szkolnej wspólnoty. Może dzięki nim się uśmiechniecie, dowiecie się czegoś nowego, przeżyjecie coś jeszcze raz….Mamy pewne grono stałych obserwatorów, którym serdecznie dziękujemy za ich lojalność i wspieranie naszych działań.  Liczymy na to, że w nowym roku coraz więcej odbiorców będzie zaglądało do szkolnych informacji w nowych mediach, dodając nam w ten sposób motywacji do dalszej  pracy np. komentarzem, polubieniem. Będzie nam wtedy bardzo miło! :)

Dlatego zaglądajcie na naszego Facebooka i Instagrama na konta pod nazwą:

Szkoła Podstawowa im. Jana II w Długołęce

Linki:

Możecie tu do nas wysyłać wiadomości, pisać komentarze, dzielić się opiniami i pomysłami.

Filmy i wywiady udostępniamy również na naszym koncie na YouTube pod nazwą

Koło Dziennikarskie Horyzont.

Niektóre stworzone przez nas informacje znajdziecie również na stronie internetowej szkoły pod adresem:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Długołęce

Zachęcamy do oglądania i  obserwowania naszych mediów.

Warto z nami poszerzać horyzonty!

Koło Dziennikarskie Horyzont

Prowadząca Pani Anna Lobka-Pietras