• Akademia Bezpiecznego Puchatka

• 28.01.2024 21:19
        • Akademia Bezpiecznego Puchatka to ogólnopolski program edukacyjny w którym biorą udział uczniowie naszej szkoły.
          Projekt jest skierowany do pierwszoklasistów i oprócz nauki bezpiecznych zachowań w kontakcie z innymi dziećmi, edukuje na temat zasad ruchu drogowego, umiejętności udzielania pierwszej pomocy, właściwego korzystania z Internetu czy bezpieczeństwa podczas samodzielnego zostawania w domu.
        • O programie:

Akademia Bezpiecznego Puchatka to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas I szkół podstawowych, obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie. W Programie każdego roku uczestniczy ponad 200 000 dzieci i niemal 13 000 nauczycieli z prawie 10 000 szkół podstawowych. Do tej pory łącznie wzięło w nim udział ponad 3 miliony uczniów.