• Mistrzynie Powiatu wrocławskiego w czwórboju lekkoatletycznym.
    • Podsumowanie sportowego roku szkolnego 2021/2022
      • Czwórbój lekkoatletyczny 28.05.2023

• 02.05.2023 07:09
      • Drużyna dziewcząt z naszej szkoły  zdobyła mistrzostwo powiatu wrocławskiego w czwórboju lekkoatletycznym!

W ostatnich zawodach lekkoatletycznych , które odbyły się w powiecie wrocławskim, drużyna dziewcząt  odniosła wielki sukces. Zawody składały się z czterech konkurencji: biegu na 60 metrów, skoku w dal, rzutu piłeczką palantową  i biegu na 600 metrów. Zawodniczki musiały zmierzyć się z drużynami z innych szkół z powiatu

• Nasza drużyna dziewcząt wykazała się nie tylko ogromnym talentem i umiejętnościami, ale także determinacją i wolą walki. Wszystkie zawodniczki wykonały swoje zadania na najwyższym poziomie, co pozwoliło drużynie na zdobycie pierwszego miejsca w  zawodach powiatowych i awans do finału wojewódzkiego.

Szczególną uwagę zasługuje Julia Kępińska, która zdobyła najlepszy wynik w całym turnieju. Julia osiągnęła wynik 364 punktów, co było najlepszym wynikiem wśród wszystkich uczestniczek czwórboju. Zwycięstwo naszej drużyny jest dowodem na to, że ciężka praca i determinacja przynoszą wymierne efekty. To także doskonała okazja, by uczcić i docenić sukcesy naszych utalentowanych sportowców. Mamy nadzieję, że nasza drużyna będzie kontynuować swoją świetną formę i osiągnie jeszcze więcej sukcesów w przyszłości. Gratulujemy dziewczynom i życzymy im dalszych zwycięstw! Opiekunem dryżyny była Pani Aleksandra Świątek.