• Mistrzynie Powiatu wrocławskiego w czwórboju lekkoatletycznym.
    • Podsumowanie sportowego roku szkolnego 2021/2022
    • Pierwsze medale na inaugurację sportowego roku szkolnego.

• 28.09.2022 10:52
      • Za nami inauguracja sportowego roku szkolnego 2022/2023. W dniach 19-20.09.2022r. w Parku w Szczodrem odbyły się gminne zawody sportowe               w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasi uczniowie startowali w dwóch kategoriach: Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

• Za nami inauguracja sportowego roku szkolnego 2022/2023. W dniach 19-20.09.2022r. w Parku w Szczodrem odbyły się gminne zawody sportowe w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasi uczniowie startowali w dwóch kategoriach: Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

W dniu 20.09.2022r. do rywalizacji przystąpiły młodsze reprezentacje w kategorii Igrzysk Dzieci. Wśród dziewcząt nasza szkoła uplasowała się na 2 miejscu. Pierwsza na metę przybiegła ekipa z SP w Kiełczowie, a 3 miejsce zajęły dziewczęta z ZSP w Mirkowie. W rywalizacji chłopców nasza reprezentacja zajęła 3 miejsce, złoto przypadło szkole podstawowej w Kiełczowie, a ze srebra mogli się cieszyć chłopcy z SP w Brzeziej Łące.

Naszą szkołę w kategorii Igrzysk Dzieci reprezentowali: Alicja Bigaj, Nina Łucyszyn, Stefania Morawiec, Hanna Muszyńska, Jagoda Szawczyszyn, Hanna Wajda, Zuzanna Ziętek, Bartosz Barański, Wojciech Kuliński, Ignacy Mielnik, Piotr Mycek, Juliusz Samstyko, Jakub Sawicki, Miłosz Słomski, Szymon Sokołowski.

Gratulujemy naszym reprezentantom tak wspaniałego rozpoczęcia sportowego roku szkolnego i życzymy dalszych sukcesów!

Opracowała: Aleksandra Świątek