• Świetlica Szkolna – Miejsce Rozwoju, Kreatywności i Zabawy

• 15.04.2024 22:17
      • Świetlica szkolna jest sercem naszej szkoły – miejscem, gdzie uczniowie mogą nie tylko bezpiecznie spędzać wolny czas, ale również rozwijać swoje pasje i talenty. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli świetlica oferuje szereg fascynujących warsztatów, konkursów oraz występów, które inspirują i rozwijają kreatywność naszych uczniów.
      •

Jedną z najbardziej kolorowych i radosnych inicjatyw była organizacja warsztatów robienia kolorowych kapeluszy. Te niezwykłe zajęcia pozwoliły uczestnikom na wyrażenie siebie poprzez twórcze zdobienie i projektowanie własnych, unikalnych kapeluszy. Efekty ich pracy były nie tylko okazją do nauki nowych umiejętności, ale również świetną zabawą.

Kulminacyjnym momentem projektu było wykorzystanie tychże kapeluszy podczas Parady Kapeluszy, która odbyła się pierwszego dnia wiosny. Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice mieli okazję podziwiać barwne i oryginalne dzieła, które z pewnością przyciągnęły wzrok każdego uczestnika tej wiosennej celebracji. Wydarzenie to nie tylko umożliwiło uczniom prezentację ich prac, ale także stało się wspaniałą okazją do integracji społeczności szkolnej.

Świetlica szkolna to także miejsce, gdzie regularnie organizowane są różnorodne konkursy i występy, stwarzając uczniom platformę do pokazania swoich talentów i zdobycia nowych umiejętności. Działalność ta przyczynia się do budowania poczucia wspólnoty i przyjaznej atmosfery w szkole.

Zaangażowanie nauczycieli świetlicy  w codzienne życie uczniów jest nieocenione. Dzięki ich ciężkiej pracy i poświęceniu, świetlica staje się miejscem, gdzie każdy uczeń może czuć się ważny, rozumiany i wspierany w swoim rozwoju.

Cieszymy się, że nasza świetlica szkolna kontynuuje swoją misję rozbudzania pasji i kreatywności wśród młodych ludzi. Zapraszamy wszystkich uczniów do aktywnego uczestnictwa w życiu świetlicy – miejscu, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie i gdzie każdy dzień przynosi nowe możliwości do nauki i zabawy.

Zobacz galerię z parady kapeluszy.