• Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

• 19.06.2023 21:52
      • Szanowni Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele!

Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Długolece! To niezwykłe wydarzenie odbędzie się w dniu 23.06.2023 r.  w naszej nowej sali gimnastycznej.

• Rozpoczynamy o godzinie 9:00 dla klas I-III oraz o godzinie 9:45 dla klas IV-VIII. Z pewnością ten dzień będzie pełen wzruszeń, radości i wspomnień, które uczniowie oraz nauczyciele stworzyli razem przez cały rok szkolny.

Przygotowaliśmy dla Państwa , podziękowania, a także wręczenie świadectw uczniom. Będzie to idealna okazja do podsumowania wszelkich osiągnięć i sukcesów naszej szkolnej społeczności.

Serdecznie prosimy o punktualne przybycie na to wyjątkowe wydarzenie. Mamy nadzieję, że razem z nami spędzą Państwo miłe chwile, pełne dumy i wzruszeń.

Do zobaczenia podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego!

Z wyrazami szacunku, Dyrekcja i Nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Długolece