• Choinka w Przylądku Nadziei.

• 04.12.2022 18:50
      • HoHoHo!!! Przygotowanie do tegorocznych Świąt  ruszyły pełną parą!
        Pod „Przylądkiem Nadziei” stanęła ogromna choinka.
      • Uczniowie naszej szkoły wykazali się ogromnym sercem i pomysłowością w tworzeniu własnoręcznie robionych bombek i łańcuchów świątecznych, które ozdobiły świąteczne drzewko pod okami kliniki. Nasi wolontariusze  wraz z innymi udekorowali przylądkową choinkę , aby mali pacjenci  wraz ze swoimi rodzicami mogli poczuć świąteczną atmosferę,  wsparcie i klimat  w tym magicznym czasie zwiastującym nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.  Blask mieniących się bombek , kolorowych łańcuchów  i ozdób świątecznych wywoła niejeden uśmiech na twarzy dzieci, uśmiech , który jest zwiastunem nadziei na zdrowe i szczęśliwe życie.

Ślicznie dziękujemy!

Kamila Kędzierska

Kliknij na zdjęcie aby wejść do galerii.