• Kreatywne Prace Plastyczne IV Edycja: Rozwijajmy Kreatywność Razem!

• 26.09.2023 08:47
      • Drodzy Rodzice i Uczniowie Zespołu Szkolno-przedszkolnego im. Jana Pawła II w Długołęce,

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy ogłosić nasze uczestnictwo w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Kreatywne Prace Plastyczne" IV Edycja na rok szkolny 2023/24. To wspaniała okazja do rozwijania kreatywności naszych dzieci, poznawania nowych technik plastycznych i dzielenia się ich dziełami z całym światem!

• Kreatywne Prace Plastyczne IV Edycja: Rozwijajmy Kreatywność Razem!

Czym jest Projekt "Kreatywne Prace Plastyczne"?

Projekt "Kreatywne Prace Plastyczne" to inicjatywa mająca na celu rozwijanie kreatywności dzieci poprzez sztukę plastyczną. Każdego miesiąca dzieci będą miały okazję poznać ciekawą technikę plastyczną i wykonać własne prace, które następnie zostaną opublikowane na stronie Facebook "Kreatywne Prace Plastyczne" oraz na  blogu internetowym projektu i stronie internetowej naszej placówki. Galerie prac będą, także dostępne w salach świetlicowych.

Dlaczego warto wziąć udział w Projekcie?

1. Rozwijamy Kreatywność: Projekt ten ma na celu stymulowanie wyobraźni i kreatywności dzieci. To doskonała okazja do odkrywania nowych talentów i pasji w dziedzinie sztuki.
        2. Nauka Nowych Technik: Dzieci będą miały możliwość poznania różnych technik plastycznych, co poszerzy ich horyzonty i umożliwi eksperymentowanie.
        3. Publikacja Prac: Prace naszych uczniów będą publikowane na oficjalnej stronie Facebook "Kreatywne Prace Plastyczne" oraz na blogu internetowym projektu, na stronie internetowej naszej placówki,  dając naszym dzieciom szansę na podziwianie własnych osiągnięć i docenienie ich przez innych.

Jak można wziąć udział w Projekcie?

Aby wziąć udział w Projekcie "Kreatywne Prace Plastyczne", rodzice proszeni są o podpisanie oświadczenia. Oświadczenia te będą dostępne w szkole i przedszkolu oraz na naszej stronie internetowej. Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią oświadczenia i jego podpisanie. Oświadczenia zbierają organizatorzy działania.

Podsumowanie

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny "Kreatywne Prace Plastyczne" IV Edycja to wspaniała szansa dla naszych dzieci na rozwijanie swojej kreatywności, naukę nowych technik plastycznych i dzielenie się swoimi dziełami z innymi. Zachęcamy wszystkich rodziców i uczniów Zespołu Szkolno-przedszkolnego im. Jana Pawła II w Długołęce do wzięcia udziału w tym ekscytującym projekcie!

Razem możemy rozwijać kreatywność naszych dzieci i sprawić, że ta edycja Projektu "Kreatywne Prace Plastyczne" będzie niezapomniana!

Jolanta Januszek, Anna Sowizdrzał, Joanna Misiak, Agata Moskwiak