• INFORMACJA O GRUPACH

• 28.09.2023 23:56
      • Szanowni Rodzice,
        Wejście do budynku i odbiór z przedszkola:

·        Gr. I-IX, XI budynek przedszkola

·        Gr. X, XII-XV wejście główne do LO ( SP klasy 4-8)

UWAGA !!!

·        Gr. XIII do godz. 16:00 wywołanie z budynku SP ( klasy I-III), odbiór z budynku LO.

Grupy I-IX, XI

Rodzice zostawiają dzieci pod opieką pracowników przy wejściu do przedszkola, po zmierzeniu temperatury w obecności rodzica.

Do szatni wchodzi jeden z rodziców dzieci z grup I-IV. Na terenie przedszkola obowiązuje maseczka i dezynfekcja rąk.

Przy odbiorze dziecka z przedszkola prosimy o wywołanie dziecka na klawiaturze domofonu i zaczekanie przed budynkiem.

Grupy X, XII-XV

Przy odbiorze dziecka z przedszkola prosimy o przekazanie ustnej informacji pracownikowi i zaczekanie przed budynkiem.

Grupa XIII ( budynek SP – klasy I-III)

Przy odbiorze dziecka do godz. 16:00 prosimy o wywołanie na klawiaturze domofonu nr 212 i odbiorze dziecka przy budynku LO.

Dzieci wydawane są obydwu rodzicom (jeśli posiadają prawa rodzicielskie) oraz osobom upoważnionym do odbioru. Osoby odbierające dziecko z przedszkola proszone są o posiadanie przy sobie dowodu osobistego.

Godziny posiłków:

08:30 śniadanie

11:30 obiad II danie

14:00 obiad zupa

14:45 podwieczorek

Cena całodziennego wyżywienia 8 zł.

Rodziców, którzy chcę zrezygnować z wyżywienia prosimy o kontakt z intendentem.

Diety eliminacyjne uwzględniane są na podstawie aktualnego zaświadczenia od lekarza specjalisty.

Czytniki kart

Grupy I-IV przy przyprowadzeniu i odbiorze dziecka karty odbijają rodzice.

Grupy V-XV – prosimy o pozostawienie kart w szatni ( dzieci odbijają karty).

Rodzice dzieci nowoprzyjętych otrzymają karty do 10 września 2021r. Karty zostaną pozostawione w kopercie w szatni.

Rodziców zainteresowanych zakupem dodatkowych kart ( cena 7 zł) prosimy o kontakt z intendentem.