• Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

• 27.08.2020 21:02
      • Za kilka dni rozpocznie się nowy rok szkolny 2020/2021. Niestety, w tym roku nie zobaczymy się wszyscy razem na uroczystym apelu.
      • W poszczególnych salach odbędą się spotkania klas z wychowawcami, którzy przekażą najważniejsze informacje organizacyjne oraz zestaw podręczników.

W załączeniu przedstawiam harmonogram spotkań z wychowawcami poszczególnych klas.

1 września na teren szkoły mogą wejść  rodzice uczniów klas I, II i III (1 rodzic z jednym dzieckiem) z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii  (m.in. stosować środki ochronne: osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk).

Ze względów bezpieczeństwa we wrześniu opiekunowie przyprowadzający uczniów klas pierwszych mogą wejść z dzieckiem na korytarz przy szafkach, natomiast rodzice starszych uczniów nie wchodzą do budynku szkoły. W związku z dynamiczną sytuacją w kraju o wszelkich zmianach będę informował na bieżąco.

Proszę o zapoznanie się z procedurami zapewniania bezpieczeństwa w związku z wystąpieniem pandemii Covid-19.

Wojciech Ciemierzewski