• Klinika dla dzieci chorych na raka

• Przylądek Nadziei to Ponadregionalne Centrum Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu. Szpital powstał z inicjatywy Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” i dziś stanowi największy w Polsce dziecięcy ośrodek przeszczepowy. Lekarze oraz pielęgniarki każdego roku walczą tu o życie 2 tysięcy dzieci przyjeżdżających do Wrocławia na leczenie z całego kraju.

Nasza szkoła aktywnie organizuje akcje wsparcia na rzecz Przylądka Nadziei, angażując w ten sposób uczniów, nauczycieli oraz rodziców w pomoc dzieciom i ich rodzinom w potrzebie. Poprzez różnorodne inicjatywy, takie jak zbiórki zabawek, tworzenie ręcznie robionych dekoracji czy kiermasze charytatywne, staramy się nie tylko oferować pomoc materialną, ale również wsparcie emocjonalne i poczucie wspólnoty.

Te działania podkreślają ważne wartości, takie jak empatia, solidarność i odpowiedzialność społeczna, kształtując postawy i świadomość naszych uczniów. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do lepszego jutra dla tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, i wierzymy, że wspólnie możemy dokonać wielkiej zmiany.

• Śledź działania naszego wolontariatu.

• Rodzice Szkole

• 15.08.2019 21:35
      • Dolnośląski Kurator Oświaty oraz Fundacja "Rodzice Szkole" zapraszają Rady Rodziców szkól województwa Dolnośląskiego do udziału w konferencji.

• Dolnośląski Kurator Oświaty oraz Fundacja "Rodzice Szkole" zapraszają Rady Rodziców szkół województwa Dolnośląskiego do udziału w konferencji, która odbędzie się 28 marca 2019 r. (czwartek) w godzinach 9.30 – 15.00.

Aula Jana Pawła II - Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, ul. Grunwaldzka 24 A.

Celem konferencji jest upowszechnienie wiedzy dotyczącej działalności Rad Rodziców.

Zainteresowanych uczestnictwem w konferencji prosimy o wypełnienie do dnia 27.03.2019 r. kwestionariusza zgłoszeniowego oraz krótkiej ankiety dotyczącej oceny systemu oświaty w Polsce.

Dokumenty w wersji elektronicznej zamieszczone są na stronie: www.radyrodzicow.pl