• Klinika dla dzieci chorych na raka

• Przylądek Nadziei to Ponadregionalne Centrum Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu. Szpital powstał z inicjatywy Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” i dziś stanowi największy w Polsce dziecięcy ośrodek przeszczepowy. Lekarze oraz pielęgniarki każdego roku walczą tu o życie 2 tysięcy dzieci przyjeżdżających do Wrocławia na leczenie z całego kraju.

Nasza szkoła aktywnie organizuje akcje wsparcia na rzecz Przylądka Nadziei, angażując w ten sposób uczniów, nauczycieli oraz rodziców w pomoc dzieciom i ich rodzinom w potrzebie. Poprzez różnorodne inicjatywy, takie jak zbiórki zabawek, tworzenie ręcznie robionych dekoracji czy kiermasze charytatywne, staramy się nie tylko oferować pomoc materialną, ale również wsparcie emocjonalne i poczucie wspólnoty.

Te działania podkreślają ważne wartości, takie jak empatia, solidarność i odpowiedzialność społeczna, kształtując postawy i świadomość naszych uczniów. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do lepszego jutra dla tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, i wierzymy, że wspólnie możemy dokonać wielkiej zmiany.

• Śledź działania naszego wolontariatu.

• Komunikat COVID-19

• 16.05.2020 00:42
        • Działając na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacjami kryzysowymi (Dz. U. 2020 poz. 374) w związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów, komunikatem Wójta Gminy Długołęka z dnia 11 marca 2020 w sprawie czasowego zawieszenia działań dydaktyczno-opiekuńczych informuję, że w dniach 12-25 marca 2020 czasowo zostają  zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. W dniach 12-13 marca w szczególnych wypadkach dla najmłodszych dzieci zapewniona zostanie opieka w świetlicy. Apeluję o ograniczenie posyłania dzieci także w tym okresie.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Długołęce
          Wojciech Ciemierzewski

• Ubezpieczenie

• 17.09.2019 23:15
        • Szanowni Rodzice,

Na Rok Szkolny 2019/2020 Rada Rodziców Naszej Szkoły wybrała ofertę na grupowe ubezpieczenie NNW uczniów w Compensa TU SA.
          Do wyboru jeden Wariant ubezpieczenia ze składką 55 zł na sumę ubezpieczenia Trwałego Uszczerbku na Zdrowiu 30.000 zł.

• Szkoła Podstawowa (+71)315-26-82
        Przedszkole (nowy budynek) (+71)341-10-96
      • Długołęka, ul. Szkolna 40, 55-095 Mirków.