• Witajcie w Roku Szkolnym 2024/2025.

• 02.09.2024 16:37
        • Z przyjemnością ogłaszamy rozpoczęcie nowego cyklu artykułów na naszej szkolnej stronie internetowej, który będzie poświęcony bieżącym wiadomościom na temat sportowego życia naszej szkoły. W nadchodzących tygodniach znajdziecie tutaj świeże informacje o zajęciach SKS, relacje z zawodów szkolnych, a także wyniki naszych sportowych zmagań.

Nasza szkoła od lat promuje aktywność fizyczną i zdrowy styl życia, a dzięki tej serii artykułów chcemy, abyście byli na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie szkolnego sportu. Niezależnie od tego, czy jesteście aktywnymi uczestnikami zajęć sportowych, czy kibicami, znajdziecie tutaj coś dla siebie.

Zapraszamy do regularnego śledzenia naszych aktualności, trzymania kciuków za naszych zawodników i, oczywiście, aktywnego udziału w życiu sportowym szkoły. Do zobaczenia na boisku i w kolejnych wpisach!

Nauczyciele wychowania fizycznego.

• Szkoła Podstawowa (+71)315-26-82
          Przedszkole (nowy budynek) (+71)341-10-96
        • Długołęka, ul. Szkolna 40, 55-095 Mirków.