• Mistrzynie Powiatu wrocławskiego w czwórboju lekkoatletycznym.
    • Podsumowanie sportowego roku szkolnego 2021/2022
    • KPR KOBIERZYCE z wizytą w naszej szkole!

• 10.03.2024 22:29
      • Lekcja wychowania fizycznego
        z udziałem piłkarek ręcznych KPR KOBIERZYCE!!!
      •

Dnia 4 marca 2024r. odbyło się niezwykłe wydarzenie, które wzbudziło ogromne zainteresowanie uczniów. Na zaproszenie Pani Aleksandry Świątek oraz przy wsparciu ZOEAJO w Długołęce przyjechały do naszej szkoły wybitne zawodniczki Klubu Piłki Ręcznej Gminy Kobierzyce:

Małgorzata Buklarewicz, Aleksandra Kucharska oraz Zuzanna Ważna.

Spotkanie rozpoczęło się od wspólnej rozgrzewki. Następnie uczniowie zostali podzieleni na 3 grupy i w tych grupach mogli doskonalić swoje umiejętności z piłki ręcznej. Ćwiczenia skupiały się nie tylko na aspektach fizycznych, ale również na rozwoju umiejętności zespołowych i taktycznych. W ostatniej części treningu uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności podczas gry sędziowanej przez naszych gości.

Po zakończonym treningu uczniowie mogli obejrzeć medale zdobyte przez KPR Kobierzyce (m.in. srebrne i brązowe medale Mistrzostw Polski oraz złoty medal Pucharu Polski). Dzieci otrzymały również drobne upominki. Były wspólne zdjęcia, rozmowy indywidualne. Piłkarki chętnie rozdawały uczniom autografy.

Spotkanie ze szczypiornistkami było wyjątkowym wydarzeniem. Młodzi uczniowie zyskali nie tylko wzorce do naśladowania, ale także zrozumienie, że poprzez determinację         i ciężką pracę można osiągnąć wielkie sukcesy.

Opracowała:

Aleksandra Świątek