• Spotkanie Międzypokoleniowe podczas Dnia Herbaty.

• 04.06.2024 22:30
      • Dzieci ze świetlicy i przedszkola w naszej szkole niedawno zorganizowały wyjątkową niespodziankę dla mieszkańców Rezydencji Świętej Jadwigi we Wrocławiu. W ramach Dnia Herbaty przygotowały przepiękne prezenty, które z radością wręczyły seniorom podczas wizyty w placówce.
      • W skład tych niezwykłych podarunków weszły kolorowe obrazy, piękne kartki z życzeniami oraz starannie wybrane herbaty, idealnie wpisujące się w temat dnia. Najmłodsi uczniowie, z grupy przedszkolnej, również aktywnie włączyli się w przygotowania, tworząc własne kartki, układając bukiety kwiatów oraz prezentując występ artystyczny. Delegacja ze świetlicy, w składzie Dominika Kucharska, Michalina Frąckowiak i Jan Hilgier, uroczyście przekazała prezenty seniorom, składając serdeczne życzenia. Dodatkowym akcentem spotkania była prezentacja wiersza Wandy Chotomskiej "Herbatka", która zachwyciła zgromadzonych.Reakcja seniorów na prezenty i życzenia była niezwykle wzruszająca. Zapewnili nas, że cieszyli się naszą obecnością i z radością zaprosili na kolejne wspólne spotkanie przy herbacie. Celem takich inicjatyw jest nie tylko sprawienie radości osobom starszym, ale także kształtowanie w młodych ludziach szacunku do starszych oraz pokazywanie, ile można się nauczyć od seniorów podczas wspólnych rozmów.Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich dzieci za ich zaangażowanie i serce włożone w przygotowanie prezentów. Jesteśmy dumni z Waszej postawy i zachęcamy do udziału w kolejnych akcjach charytatywnych, które przynoszą tyle radości obu stronom. Mamy nadzieję, że wspomnienia z tego spotkania na długo zostaną w pamięci wszystkich uczestników.

Dziękujemy również nauczycielom: Annie Sowizdrzał, Jolancie Januszek, Agacie Moskwiak i Joannie Misiak za ich serdeczność i zaangażowanie. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia zdjęć z tego wzruszającego wydarzenia.

Z wyrazami szacunku,

Zobacz fotorelację w naszej galerii.

• Szkoła Podstawowa (+71)315-26-82
        Przedszkole (nowy budynek) (+71)341-10-96
      • Długołęka, ul. Szkolna 40, 55-095 Mirków.