• II Mikołajkowy Rejs do Przylądka Nadzei.

• 12.12.2023 11:12
      • Mamy przyjemność podzielić się z Wami radosną wiadomością z "II Mikołajkowego Rejsu do Przylądka Nadziei", który odbył się w naszej szkole. Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu wszystkich uczestników, udało się zorganizować niezapomniane wydarzenie, a także zebrać imponującą kwotę 4000 zł na cele charytatywne.
      • Chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu naszego rejsu. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę naszych uczniów-wolontariuszy i ich rodziców, którzy nie tylko wniesli ogromną energię, kreatywność i entuzjazm, ale również poświęcili swój cenny czas dla dobra innych. To dzięki Wam nasze przedsięwzięcie nabrało wyjątkowego charakteru.

Dziękujemy również organizatorom, Księdzu Proboszczowi z parafii w Długołęce, dyrekcji SP w Długołęce, Kole Gospodyń Koło Gospodyń Wiejskich w Długołęce, jak również Gabinetowi "Kraina Dziecka - Gabinet Terapii i Diagnozy". Wasze wsparcie i zaangażowanie sprawiły, że nasz rejs stał się nie tylko możliwy, ale również niezwykle udany.

Wasze serce i poświęcony czas sprawiły, że nasz rejs do Przylądka Nadziei był niezapomnianym przeżyciem. Dziękujemy za wspólne tworzenie świątecznych cudów!