• Lidla Szkoły pełne talentów.

• 08.01.2023 23:12
      • Od września do listopada 2022r. nasza szkoła uczestniczyła w akcji Lidla Szkoły pełne talentów. Z pomocą wszystkich rodziców, pracowników naszej placówki i wielu innych osób zaangażowanych zebraliśmy łącznie 6117 Talenciaków!!!
      • Zebrane punkty wymieniliśmy m.in. na gry planszowe i pomoce dydaktyczne takie jak: zestawy diatoniczne tzw. Bum-Bum Rurki, tablice magnetyczne(układ pokarmowy, układ krwionośny), zestawy geometryczne, zestawy do eksperymentów, nuty samoprzylepne, klocki do nauki geometrii.

Składamy serdeczne podziękowania za przekazywanie kuponów TALENCIAKI dla Naszej Szkoły. Wszystkie nagrody przyczynią się do rozwijania zainteresowań i talentów uczniów naszej szkoły, zarówno w klasach młodszych, jak i tych starszych.

Dziękujemy!
                                                                                                                   Kamila Kędzierska i Kamila Daniliszyn