• Klinika dla dzieci chorych na raka

• Przylądek Nadziei to Ponadregionalne Centrum Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu. Szpital powstał z inicjatywy Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” i dziś stanowi największy w Polsce dziecięcy ośrodek przeszczepowy. Lekarze oraz pielęgniarki każdego roku walczą tu o życie 2 tysięcy dzieci przyjeżdżających do Wrocławia na leczenie z całego kraju.

Nasza szkoła aktywnie organizuje akcje wsparcia na rzecz Przylądka Nadziei, angażując w ten sposób uczniów, nauczycieli oraz rodziców w pomoc dzieciom i ich rodzinom w potrzebie. Poprzez różnorodne inicjatywy, takie jak zbiórki zabawek, tworzenie ręcznie robionych dekoracji czy kiermasze charytatywne, staramy się nie tylko oferować pomoc materialną, ale również wsparcie emocjonalne i poczucie wspólnoty.

Te działania podkreślają ważne wartości, takie jak empatia, solidarność i odpowiedzialność społeczna, kształtując postawy i świadomość naszych uczniów. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do lepszego jutra dla tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, i wierzymy, że wspólnie możemy dokonać wielkiej zmiany.

• Śledź działania naszego wolontariatu.

• Rekrutacja 2019/2020

• 15.08.2019 21:30
      • Rekrutacja do przedszkola i pierwszej klasy w Zespole Szkolno–Przedszkolnym w Długołęce

• WÓJT GMINY DŁUGOŁĘKA
        PODAJE DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI

(dotyczy terminów i kryteriów przyjęć):

Dyrektor Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Długołęce ogłasza rozpoczęcie rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2019/2020. Rekrutacja trwa od 01 do 15 marca 2019 roku.

Liczba wolnych miejsc w przedszkolu wynosi 107.

Składanie dokumentów w godzinach od 8-15 (pn, śr, czw, pt), 8-16 (wt) w dniach 01-15.03.2019r. u intendenta (pok. 23) i wicedyrektora (pok. 22) w nowym budynku przedszkola (wejście drzwiami do intendenta).

Linki do dokumentów:

Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych nastąpi w dniu 08.04.2019r.

Listy zostaną wywieszone na tablicy ogłoszeń w holu głównym przedszkola oraz na drzwiach wejściowych do budynku przedszkola.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Długołęce ogłasza rozpoczęcie rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2019/2020. Rekrutacja trwa od 01 do 15 marca 2019 roku. Zapisy (zgłoszenie dziecka) dzieci z obwodu szkoły trwają do 28 lutego 2019r.

1. Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Długołęce ogłasza rozpoczęcie rekrutacji do klasy pierwszej szkoły podstawowej,
        2. liczba wolnych miejsc na rok szkolny 2019/2020 wynosi 19.
        3. zgłoszenie dziecka do pierwszej klasy obwodowej szkoły podstawowej – dotyczy dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły (Długołęka, Kamień) – wszyscy kandydaci zostaną przyjęci z urzędu (pdf, doc)
        4. wniosek o przyjęcie dziecka do pierwszej klasy publicznej szkoły podstawowej – dotyczy dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły (pdf, doc)
        5. karta zgłoszenia dziecka do świetlicy (pdf)
        6. wnioski będą przyjmowane do 15.03.2019 r. (w godzinach 8:00 do 14:30) w sekretariacie szkoły.

• Szkoła Podstawowa (+71)315-26-82
        Przedszkole (nowy budynek) (+71)341-10-96
      • Długołęka, ul. Szkolna 40, 55-095 Mirków.