• Mikołajkowy Rejs.

• 11.12.2022 23:40
      • Mikołajkowy Rejs do Przylądka Nadziei.
        10.12.2022 r Godzina 10:00 -14:00
        Zespół Szkolno Przedszkolny w Długołęce. Wejście od strony Słonecznej.

• Mikołajkowy Rejs do Przylądka Nadziei. To wspólna akcja nauczycieli ZSP w Długołęce oraz Sołectwa Długołęka, mająca na celu integrację społeczności lokalnej oraz zbiórkę funduszy dla Ponadregionalnego Centrum Onkologii dziecięcej we Wrocławiu. Mikołajki to dobry czas, czas radości i  oczekiwania na upragnione święta, gdzie wspólnie z rodziną zasiadamy do stołu , cieszymy się prezentami i wspominamy mijający rok.  Dlatego maksymalnie chcemy wykorzystać magię nadchodzących  świąt, tradycję obdarowywania się prezentami i zaprosić WAS  Wszystkich na Mikołajkowy Rejs do Przylądka Nadziei, który  w tym roku organizujemy w naszej szkole. Przy okazji zabawy mikołajkowej obfitującej w konkursy, warsztaty , świąteczną muzykę będziemy zbierali środki dla potrzebujących dzieci leczących się w Centrum Onkologii Przylądek Nadziei. Przygotujemy dla was mnóstwo atrakcji,  świąteczne stoiska, malowanie bombek, loterię mikołajkową, drobne upominki oraz atrakcje sportowe.

Serdecznie zapraszamy i zapraszamy do współpracy.