• Szkoła Podstawowa (+71)315-26-82
      Przedszkole (nowy budynek) (+71)341-10-96
    • Długołęka, ul. Szkolna 40, 55-095 Mirków.
  • Zobacz nas w mediach społecznościowych.

• Program "Razem Łatwiej"

• Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego prowadzi program pn. „Program polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki zaburzeń psychicznych, w tym depresji oraz zapobiegania samobójstwom dla dzieci i młodzieży na terenie województwa dolnośląskiego. Realizatorem programu wyłonionym w trybie konkursowym został podmiot wykonujący działalność leczniczą - Cogito Sebastian Łaźniak. Podmiot ten posiada wykwalifikowany zespół specjalistów w dziedzinie psychologii i terapii, którzy współpracują ze szkołami podstawowymi i ponadpodstawowymi w celu wczesnej identyfikacji pomocy dzieciom w wieku od 10 do 19 roku życia w kryzysie psychicznym.

Ważnym aspektem programu jest zapewnienie koordynacji działań pomocowych między szkołami a instytucjami medycznymi oraz skrócenie czasu na zapewnienie działań wspierających. Uruchomiony został specjalny numer telefonu - 800 805 600, pod którym zgłosić mogą chęć uczestnictwa w programie rodzice/opiekunowie prawni, zaniepokojeni zachowaniem swoich dzieci, a także młodzież szukająca pomocy.

• MEN
    • Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.
    • Gmina Długołęka.
    • GOK
    • OKE

• Szkoła Podstawowa (+71)315-26-82
          Przedszkole (nowy budynek) (+71)341-10-96
        • Długołęka, ul. Szkolna 40, 55-095 Mirków.